56456

בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לתופעה רחבה בתחום האדריכלות/ הבנייה/ עיצוב פנים- רכישת חומרי גמר בסין.

כמו רבים, כך בוודאי גם אתם תהיתם, האם כדאי לבצע רכישות חומרי גמר בסין עבור הפרויקט שלכם, אך יחד עם המחירים הזולים, ההיצע הגדול והנסיעה לסין, ישנם גם סיכונים רבים, שהופכים את הנסיעה לאטרקטיבית פחות ופחות.

 

הסיכונים ברכישת חומרי גמר בסין.

לאחר שנים של ניסיון בשוק חומרי הגמר, אנו יכולים לומר בבטחה ובוודאות, כי הסיכונים שברכישת חומרי גמר בסין, עולים על היתרונות שבמחיר הזול והנה כמה מהם:

  • היצע גדול במיוחד והצפה של חומרים ומוצרים, יכולה לגרום לבלבול והיסח הדעת, מה שעלול להוביל בסופו של דבר לתוצאה הפוכה מזו שתכננתם ולהוצאה גדולה יותר.
  • נתון נוסף שאין להתעלם ממנו, הוא המחיר הזול. בסין מבחר המוצרים נע ברמות איכות שונות, לעיתים קל להתפתות ולרכוש בזול וכך תהיה גם איכות המוצרים – זולה- לא ניתן יהיה לתקן / להחליף במידי.
  • “זמן פציעות”: טעויות קורות, לכולנו. גם לכם עלול לקרות המקרה ובמכולה שחיכיתם לה זמן רב (כ- חודשיים שלושה) ימתינו לכם מוצרים שונים/ חסרים מאלו שהזמנתם, או מוצרים פגומים ותרצו ובצדק, להחזירם/ להחליפם. האם באמת תכננתם להמתין כחצי שנה לחומרי הגמר שיגיעו מעבר לים, להישאר ללא אסלה/ ריצוף/ מטבח, כשהפרויקט הסתיים זה מכבר?
  • איכות ישראלית- תקן ישראלי: על המוצרים שנרכשים בסין, אין תו תקן ישראלי מן הסתם ולכן, לא תוכלו לדעת האם המוצרים שרכשתם הינם בטיחותיים ועמידים דיים, כפי שאתם מצפים שיהיו. היה וקרתה תקלה בטיחותית, מישהו נפצע, תגלו כי למוצרים הללו אין “אבא ואמא” והאחריות עליהם היא שלכם ומכיסכם.
  • לוגיסטיקה מורכבת: רכישת חומרי גמר בסין אינה מתאימה לכל אחד, מדובר במבצע לוגיסטי ותכנון מוקדם, כמו גם דחיית סיפוקים (עד לקבלת המוצרים בפרויקט ומשלוח חוזר במקרה של בלת”ם ותקלות).
  • עלויות כלליות: בנוסף לחומרי הגמר, יש לקחת בחשבון גם את עלויות הטיסה- שלכם ושל המלווים (מעצב/ אדריכל/ חברה), לינה וארוחות, הנפקת ויזה, עלות אדריכל/ מעצב פנים ליום עבודה בסין, עלות מכולה גדולה להובלה לארץ (לעיתים יותר ממכולה אחת), ביטוח תכולה, הובלה בארץ, בלתי צפוי- צפו לו, כי תמיד יהיה וזו רק רשימת עלויות חלקית.

 

רכישות חומרים לגמר- עושים נכון.  

למדנו, כי לא חייבים לנסוע עד לקצהו השני של העולם, על מנת לרכוש חומרי גמר לפרויקט במחירים אטרקטיביים ואם נביט על כלל עלות הנסיעה, יחד עם חוסר הוודאות הנלווה אליה (איכות המוצרים, שלמותם, זמן הגעתם לארץ), ניווכח, כי לא כל הנוצץ זהב ולעיתים אף הפוך מכך.

OZ  ניהול ורכישת חומרי גמר לפרויקטים, פועלת בתחום הבנייה וחומרי הגמר לפרויקטים, מזה שנים רבות ומעצם הכרותינו את התחום, אנו מנהלים מו”מ קשוחים עם הספקים השונים ומביאים לכם את המוצרים האיכותיים, במחירים ללא תחרות, גם מול אלו בסין ולא פחות חשוב- יש לכם תמי מענה וטיפול בכל פנייה, שאלה, בקשה או דרישה.

אנו דואגים ושומרים על האינטרסים שלכם מול הספקים ולא נוותר על איכותם ועל מחירם האטרקטיבי, תוך שמירה על מסגרת תקציבית שהוגדרה.

אנו מאמינים כי ללקוחות שלנו מגיע לישון בשקט, מתוך ידיעה כי השקעתם כסף רב בפרויקט ומגיעה לכם תמורה מלאה עבורו!

ב-  OZ פועלים צוותים מקצועיים, אשר יוודאו כי חומרי הגמר אשר הוזמנו, יהיו אלו שאכן יתקבלו באתר ויטפלו מידית בכל תקלה, היה ותקרה וכל זאת תוך שקיפות מרבית ועדכון הלקוח בזמן אמת.

 

כך מבצעים רכישות חומרים לגמר, באחריות!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן