לקוחות פרטים

כחלק מתהליך הגשמת החלום בעיצוב בית פרטי / דירה או בית עסק חדש, חלק ניכר מהתקציב ומהזמן לתכנון ועיצוב הבית יוקצבו לעלות חומרי הגמר כגון: ריצופים, חיפויים, פרקטים, כלים סניטרים, דלתות, אבן, כלל עבודות הנגרות, מטבח, תאורה ווילונות.

הבניה בשנים האחרונות התקדמה מאוד ועמה התקדם גם עולם חומרי הגמר המתפתח ומשתנה ללא הרף, עלות הגמרים היא פונקציה של רצון הדיירים למידת היוקרה והאיכות המבוקשת ומושפעת מהבחירה המשותפת עם האדריכל או מעצב הפנים של הבית.

גובה עלות הגמרים היא כיד הדמיון והרצון של כל דייר. ניתן לבחור גמרים יוקרתיים המשפיעים על העלות הכללית וניתן להסתפק בגמרים בסיסיים ופונקציונליים, למרבית האנשים אין את הזמן, ההבנה והידע הנדרשים על מנת לתכנן תקציבית את חלק זה כראוי וברוב המקרים ישנה חריגה משמעותית ביותר מהתקציב שהוגדר ומתחילים להתפשר ברמת חומרי הגמר.

חברת OZ מתמחה בניהול רכש כלל חומרי הגמרים עבור לקוחות פרטיים אשר בונים או משפצים את בתיהם וכן בתי עסק המקימים משרדים חדשים או מעוניינים לשפצם.

צוות החברה מונה אנשי מקצוע הבאים מעולמות תוכן הספקים השונים ומביאים היכרות מעמיקה עם העלויות וטיב חומרי הגמר המוצעים כך שיש באפשרותנו להוזיל בעשרות אחוזים את הצעות המחיר והבחירות שנעשו אצל הספקים או הבאת אותם חומרים מספקים שונים תוך שמירה על תקציב הלקוח ובהתאם לתקנים הנדרשים.

צוות החברה מקפיד על רמת שירות גבוהה, יחס אישי ותקשורת רציפה ושקופה עם הלקוח באמצעות אפליקציה ייעודית וייחודית.

חברת OZ מלווה פרויקטים רבים וגדולים כך שכח הקניה שעומד לרשותה מוענק כשירות וכערך מוסף ללקוחות הפרטים בכל שלבי הפרויקט.

איך זה עובד?

1. ישיבה על תוכניות הבית / דירה / משרד הוצאת כתב כמויות ובניית תקציב שאותו נגדיר כטאבו.
2. איפיון איכות רמת החומרים שאותם ניתן יהיה להשיג מול הספקים השונים ותמחורם לפי הקטגוריות השונות
3. סיורי הספקים בשיתוף המעצב פנים/אדריכל וקבלת הצעות מחיר שלאחריהם החברה תבדוק את המוצרים לפי התקן הישראלי הנדרש, ותנהל משא ומתן למול הספקים
4. החברה מתחייבת להציג בפני הלקוח אלטרנטיבות שוות ערך ברמת המוצר אך בתקציב מוזל משמעותית תוך התאמה לתקציב שהוגדר.
5. ליווי בשטח במהלך חיי הפרויקט בשלב האספקות, יישום ומסירת הנכס לידי הלקוח.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן