56456

התרגשות עצומה, לקחתם החלטה לבנות את הבית שתמיד חלמתם עליו! זהו רגע מיוחד ולאחר שההתרגשות תירגע, יתחיל הרגע של ה”איך עושים את זה בלי ללכת לאיבוד ובלי לאבד את הכיס?”

 

בפרויקט החלומות שלכם משתלבים אנשי מקצוע רבים לכל אורכו, מתחילתו ועד סופו- האדריכל/ מעצב, הקבלן המבצע, המפקח, הספקים השונים, אנשי המקצוע ועוד רבים אחרים, שאלמלא הייתם בונים בית, אין ולא היה כל סיכוי שתיפגשו אותם, בנוסף לאלו, ישנה מסגרת התקציב, אותה יש להגדיר ולהשתדל שלא להתפתות ולחרוג ממנה.

היה וכך, מוטב לכם כי תצטיידו בגורם חיצוני, אשר ידאג לדברר עבורכם את הפרויקט, בגובה העיניים וינגיש אותו באופן הזה, שלא תעשו טעויות שעלולות לעלות לכם בכסף רב.

ייעוץ בבניית בית פרטי מוודא כי יש מי ששומר עליכם ודואג לאינטרסים שלכם, תוך ליווי וייעוץ במקום, כמו גם, פועל בשקיפות מלאה באשר להתנהלות הפרויקט, עמידה בלו”ז ובמסגרת התקציב. כך בונים היום בית.

OZ ניהול גמרים לפרויקטים, מציעים ללקוחותינו הפרטיים, ייעוץ בבניית בית פרטי, על כל שלביו, מתחילתו ועד לקבלת המפתח. אנו נסייע לכם בבחירת אנשי המקצוע המתאימים, נלווה את העבודות באתר, נקפיד על חומרי הגמר האיכותיים ביותר ועוד, כך עד הגעה לקו הגמר- סיום הפרויקט.

 

למי מתאים ייעוץ בבניית בית פרטי?

כמו בכל תחום בו אנו לא מתמצאים/ מבינים, אנו שוכרים את שירותיו של איש מקצוע מתאים, היודע לבצע את העבודה בצורה מקצועית ומכיר את העבודה מבפנים ומן החוץ, כך גם בבניית בית החלומות שלכם ולכן, ניתן לומר כי ייעוץ בבניית בית פרטי, מתאים לכל הבונים והמשפצים את ביתם, לאלו המבצעים תוספת/ הרחבת בנייה, בונים מאפס, או משפצים את כלל הבית.

לכל אחד מאלו, מתאים ייעוץ בבניית בית פרטי, כל אחד מאלו זקוק להכוונה, טיפים וכלים, כיצד לבחור בין הספקים השונים, איזה מפרט טכני הכי מתאים וכמובן, איך לשמור על מסגרת התקציב בצורה אופטימלית וללא פשרה בבחירת איכות חומרי הגמר/ הגלם השונים.

 

ייעוץ בבניית בית פרטי- איך מתחילים?

המלצתנו – מוקדם ככל הניתן.

הכרות מוקדמת עם הפרויקט שלכם, תאפשר לנו להיערך בהתאם ולהכין עבורכם את כל הנתונים הנדרשים לקראת כל שלב ושלב בבנייה.

אנו ב- OZ  מבטיחים לכם שירות מקצועי ואמינות מקסימלית, כמו גם:

  • חיסכון כספי משמעותי- מעצם הכרותינו את השוק, אנו מהווים כוח קנייה משמעותי מול הספקים וע”י כך מביאים ללקוח הצעות מחיר זולות משמעותית מהצעות אחרות שהיה מביא לבדו.
  • עמידה ביעדים ולו”ז.
  • צוות יועצים וותיק, מקצועי ומנוסה הפועל מתוך שיקולים מקצועיים בלבד ושמירה על האינטרסים שלכם.
  • ליווי לרכישות מוצרי גמר אצל הספקים השונים- אנו נדאג כי תקבלו את המוצרים הטובים ביותר שניתן במחיר הנמוך ביותר שניתן.
  • שקיפות מלאה ועדכונים שוטפים- כל הקורה באתר הפרויקט עובר דרכינו ומועבר אליכם.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בהגשמת החלום שלכם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן