56456

חברה יזמית קבלנית, או יזם עצמאי, בין אם אתם משתייכים לקבוצה הראשונה או השנייה בתחום הבנייה, האינטרס זהה- צמצום והקטנת עלויות, תוך ניצול חכם של המסגרת התקציבית ושמירה על איכותם הגבוהה של המוצרים השונים הנבחרים, ליישום בפרויקט.

 

לא רק הקנקן – גם מה שבתוכו.

אין וויכוח כי היזם הוא איש מקצועי ובעל ניסיון, אך בכל פרויקט, פרמטרים ומשתנים רבים כל כך, האם מצופה מהיזם לדעת ולהכיר את כל המוצרים והמחירים? או לחילופין- כיצד יכול היזם לדעת האם קיבל את המחיר המקסימלי ואת רמת המוצר המיטביים בהשוואה למחיר שקיבל? התשובה על כך ברורה ולכן, חכם ונבון יהיה להעמיד איש מקצוע/ חברה, אשר להם ההתמחות והניסיון בתחום הספציפי עליו הם אמונים. על מנת לייצר חיסכון בעלויות חומרים לגמר וגם לעמוד ברמה גבוהה ואיכותית של מפרט טכני, נדרשת תשומת לב מרבית, היכרות רבת שנים עם תחום חומרי הגמר והספקים השונים, שכן, בסופו של יום, לא רק חזית הבניין מדברת אל ליבו של הלקוח-הדייר, אלא גם ובעיקר החומרים שבתוך הדירה- הריצוף, החיפוי, הנגרות, הכלים הסניטריים, המטבח, התאורה ובקיצור- כל מה עושה את הדירה- לבית חם נעים ומזמין.

בעולם חומרי הגמר, התחדשות ומוצרים חדשים הם עניין יומיומי והמבחר אינסופי ועל מנת לבחור את הפריטים המתאימים עפ”י איפיון הפרויקט, אנו ב-OZ  מחזיקים צוותים מקצועיים, אשר מעודכנים בכל הקורה בעולם הגמרים, מכירים ספקים / חברות, מיומנים בבחירת החומרים, השוואת מחירים, עדכונם ברשימות הרלוונטיות תוך יצירת חיסכון משמעותי בעלויות ועמידה במסגרת התקציבית.

כיצד מייצרים חיסכון בעלויות חומרים לגמר?

מתחילים בתכנית. טובה. מהי כוללת?

  • לא הכל אתה יכול

יכולתו של היזם, להעביר תחומי אחריות לאנשי מקצוע, מתגלה בכל פעם כפרמטר משמעותי לפרויקט מוצלח. רגע לפני שיוצאים לדרך, חשוב לדעת מה ניתן לביצוע באופן אישי ומה עדיף ומומלץ להעביר לידיים מקצועיות יותר. תחום חומרי הגמר, על רמות הגימור ורמות המחיר השונות, הוא העיקרי שבהם, שכן, הוא מהווה אחוז גבוה ביותר מכלל התקציב לפרויקט כולו. OZ מגיעה מתוך עולמות התוכן של חומרים ומוצרים לגמר ומביאה ללקוחותיה היזמים, את הצעות המחיר הטובות ביותר ואת מוצרי הגמר האיכותיים ביותר.

  • הגדרות- אפיון הפרויקט.

כל פרויקט מאופיין עפ”י מיקומו, עלות יח’ דיור בפרויקט, קהל היעד, מסגרת התקציב ועוד. בהמשך ועל מנת לחסוך בזמן, מבצע היזם ברוב המקרים “העתק הדבק” של חומרים לגמר, מפרויקטים קודמים שביצע בעבר ובהסתמך על מחירם ואיכותם, או, שקיבל המלצה מיזמים אחרים, אך כפי שציינו קודם, עולם החומרים לגמר הוא דינמי ומשתנה מרגע לרגע, וחשוב להתעדכן באופן שוטף ותדיר על מנת להביא את המוצרים והמחירים העדכניים ביותר, מה שלא בטוח שיש ליזם את הזמן לכך. הצוותים שלנו חיים ונושמים מוצרים לגמר ויודעים לאפיין עבור הפרויקט את המוצרים המתאימים ביותר תוך התאמת רמת המחירים למסגרת התקציב.

  • כתב כמויות.

מניסיון, כתב כמויות נחשב למשימה מורכבת הדורשת תשומת לב, זמן והבנה בפרטים טכניים, ב- OZ  מתמחים בבניית כתב כמויות לחומרי גמר ויודעים להתאים את הדרישה והצורך ומוצרים הקיימים בשוק, תוך ניהול מו”מ מול הספקים והבאת הצעות מחיר אטרקטיביות וזולות משמעותית מהמתחרים האחרים.

 

עלויות חומרים לגמר- חיסכון עם OZ

OZ מלווה ומנהלת פרויקטים רבים ברחבי הארץ ואחראית על תחום חומרי הגמר עוד בשלבים המוקדמים בפרויקט. זוהי גם המלצתנו ליזמים איתם אנו עובדים-  ככל שמסגרת התקציב לחומרי הגמר ומפרט החומרים יהיו מוגדרים בשלביו המוקדמים של הפרויקט, יוכל היזם להיות ביתרון מול המתחרים, שכן, הדיירים מלווים ע”י גורם מקצועי, אמין ומנוסה, אשר ממחיש באופן פיזי ומציג בפניהם את חומרי הגמר אותם יקבלו בדירה.

באותו האופן בו חשוב לדיירים בפרויקט כי היזם הינו מוכר בתחום, מנוסה, בעל מוניטין וחוסן כלכלי, כך חשובה להם הרמה והמפרט הטכני של חומרי הגמר אותם הם מקבלים מהיזם.

מניסיון נוכל לומר ולהעיד, כי אותם היזמים איתם אנו עובדים, מיישמים מול דיירי הפרויקטים את השירות אותו אנו מעניקים ובכך מגדילים את הסיכויים לזכות במכרז לביצוע הפרויקט.

 

מתוך היכרותנו רבת השנים בתחום, אנו מלווים את היזם במקצועיות ובשקיפות מרבית ומעניקים מענה שוטף ומקצועי בכל השלבים הנדרשים וכל זאת תוך שמירה על אינטרס היזם לטובתו של הפרויקט כולו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן