56456

“אלוהים נמצא בפרטים הקטנים…” לא אנחנו אמרנו, אך בהחלט לפי אמרה זו, אנו פועלים.

כל פרויקט בנייה, גדול, בינוני או קטן, פרטי או מסחרי, מתחיל ברעיון, עובר דרך תכניות על נייר ומקבל ממשות כאשר המבנה עומד בשלמותו מול העיניים.

כעת, הגיע תור הגמר. עכשיו נכנסים הפרטים הקטנים, אלו שמעניקים לבית/ לחלל את הסגנון העיצובי שלו.

 

מהו גמר ומהם מוצרי הגמר?

גמר, כשמו כן הוא- הסוף, הפיניש. זה הרגע בו מנקים את כל הלכלוך מסביב ומתחילים לתת את הטאצ’- אריחים לחיפוי וריצוף (פנים וחוץ), דלתות, כלים סניטריים למטבח ולחדרי הרחצה, ארונות למטבח, נגרות, גופי תאורה ועוד. כל אלו, כאשר מותאמים למקומם עפ”י התכנית, הם אלו אשר מייצרים את הגמר האמיתי.

בכל פרויקט, התקציב המיועד לחומרי הגמר משתנה בהתאם לטעמו וכיסו של הלקוח, ישנם חומרי גמר יוקרתיים כמו גם כאלו בסיסיים, על מנת לוודא כי תבחרו נכון בהתאם לצרכים ולסגנון, מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב שנקבעה, מומלץ להכיר מקומות וספקים שניתן יהיה להשוות מחירים ומהו מגוון המוצרים בחנות.

 

היכן כדאי לרכוש גמרים?

חומרי הגמר הם הפנים של החלל/ הבית ולכן, חשוב לדעת בדיוק מה מחפשים, על מנת שלא ללכת לאיבוד בתוך כל ההיצע הגדול.

אחד מהשירותים ש-  OZ מעניקה ללקוחותיה, הוא ליווי וייעוץ ברכישות לחומרי הגמר. אנו מנוסים ומכירים את שוק הבנייה מזה שנים רבות ויודעים להתאים את המסגרת התקציבית לעלויות החומרים והמפרטים הטכניים אשר נקבעו.

אנו מודעים לעובדה, כי לא לכל אחד יש את הסבלנות והידע על מנת לעמוד במשימה ולכן מעמידים לרשותכם את הצוות המקצועי שלנו, שיודע ומכיר, היכן כדאי לרכוש גמרים לפרויקט שלכם, במחירים הטובים ביותר ובאיכות הטובה ביותר.

 

מהם היתרונות בניהול רכש לגמר?

ראש שקט. והאמינו לנו, זה לא מעט.

OZ    מנהלת ומלווה פרויקטים במקומות רבים בארץ, אנו מקפידים על בחירת חומרים לגמר, באיכות הגבוהה ביותר ומתוך הניסיון שצברנו, מייצרים ללקוח חיסכון משמעותי בעשרות אחוזים בעלויות הבנייה והגמר, מאשר היה עושה זאת בעצמו.

הליווי המקצועי של הצוותים, מביא את ניסיונם מהשטח ויודע למיין עבור הלקוח, את הצעות המחיר והמוצרים השונים המתאימים ביותר לפי המפרט שנקבע עם האדריכל המתכנן במחירים האטרקטיביים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

ראש שקט ורגוע הוא חלק ממה שאנו מאמינים שמגיע ללקוחותינו במשך כל הפרויקט ולכן מקפידים על שקיפות מקסימלית ושוטפת בכל הקשור ללו”ז, התקציב, שלבי הפרויקט ועוד.

 

מדוע OZ  מומלצת לפרויקט שלכם?

אנו מגיעים מתוך עולם הגמרים, בעלי קשרים עסקיים ענפים עם הספקים השונים ויודעים איפה כדאי לרכוש גמרים בכל מקום בארץ וזאת במחירים זולים במיוחד. אנו מביאים אתנו ניסיון ומקצועיות, לצד חדשנות ומקוריות ומייצרים חיסכון כספי מוכח בעלויות הבנייה.

השירותים שלנו:

  • מגורים / התחדשות עירונית
  • מסחר ומשרדים
  • מלונאות ולובאים
  • חללים ציבוריים ומבואות כניסה

 

לקוחותינו נהנים משירות צמוד ואישי, מתחילת הפרויקט ועד לסיומו. אנו בונים עבורם מסגרת תקציב על בסיס התכניות האדריכליות ומביאים את כל המידע הרלוונטי למוצרי הגמר עד אליהם, על כלל הנתונים הרלוונטיים- עלויות, מפרטים טכניים, הצעות מחיר. הזמן הנחסך והדיוק במכרזים הם אלו אשר מאפשרים להגיע להחלטות מושכלות ולא בלחץ זמן ובסופו של דבר- להצלחת הפרויקט, שלכם.

 

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן